Idrettsskole

 

AKTIVITETSPLAN NOV,DES 2016

 

DELTAKERE 2015-2016.docx

Aktivitetsplan sept-okt 2015

 

Aktivitetsplan vår 2015

 

 

 

AKTIVITETSPLAN JAN-PÅSKE 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTIVITETSPLAN NOV-DES 14

BASSENG:  Barna bør ha med seg en voksen i bassenget. men dere får avgjøre selv om dere skal bade sammen med barna.

MUDO:       Ny plan etter evaluering av første økt:

3.-4. klassen holder på fra 1700-18.30.

1. og 2 klassen kjøres etter planen.

 

 

IDRETTSKOLE HØST 14 sept+okt

(Trykk på linken over, så får du fram aktivitetsplan for oktober og september!)

 

Tips til aktiviteter:  https://www.lilandif.no/barneidrett/ovelsesutvalg%20barneidrett.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Idrettsskolen vinter 2014

NB!!! DET ER VELDIG VIKTIG AT FORELDRE SOM ER SATT OPP STILLER OPP, ELLER SKAFFER NOEN ISTEDEN FOR SEG!!

idrettskole

 

Dato Tid Klasse Aktivitet Ansvarlig Foreldrehjelp
9.jan 1800-1900 1.-2. kl3.-4.kl Isbanen Jo Magne TyldumRagnar Kjøglum Tone Øie, Bjørg Olaug GrongstadAnne Toril Brøndbo, Målfrid Vatne
16.jan 18.00-19.00 1.-2. kl Isbanen Britt Sonja Myrmo Maren Haug Råum,Joar Haugan
  18.00-19.00 3.-4. kl Isbanen Kari Elstad Kristin SæternesRita Flaat
23.jan 18.00-19.00 1.-2. kl Skileik Lene Mjøsund Marita Antonsen,Anne Berit Romstad
  18.00-19.00 3.-4.kl Skileik Åsmund Elstad Line ØieTommy Tørring
30.jan 18.00-19.00 1.-2.kl Bjørgan Rosåsen fritid Per Arne Flasnes,Gina Johansen
  18.00-19.00 3.-4.kl Bjørgan Unni TyldumSiri Halbostad
6.feb 17.30-18.30 1.-2.kl Skileik,Okstadseterveien Lene Mjøsund Stina Gustavsen,Lillian Vikan
  17.30-18.30 3.-4.kl Skileik,Okstadseterveien Åsmund Elstad Espen PettersenGaute Bakkan
13.feb 17.30-18.30 1.-2.kl Skøyter på Øivatnet. Oppmøte ved Rosåsen Gro Trine Hildrum Ingvild OkstadAre Bakkan
  17.30-18.30 3.-4.kl Skøyter på Øivatnet.Oppmøte ved Rosåsen Rosåsen fritid Bjørn Ingvar KjølstadEva Kristin Grønnesby
27.feb 18.00-1900 1-2.kl Skileik Berit Kjøglum Ann Kristin SolumKaren Røli
  18.00-19.00 3.-4.kl Skileik Bente Hognes Liv EldenRagnar Moen
6.mars 18.00-19.00 1.-2.kl Rosåsen Rosåsen fritid Daniel Berntsen,Johan Andre /Anita Grongstad
  18.00-19.00 3.-4.kl Skiskyting Arnstein Røli Georg MjøsundBjørn Arve Grannes
13.mars 17.30-18.1518.15-1900 1.kl2.kl Skitur/Skileik Anita/Johan Andre Grongstad Hege Nordheim Viken,Jon Roger Bråteng
  18.00-19.00 3.-4.kl Rosåsen Rosåsen fritid Per Ivar Aavatsmark,Helge Aarmo
20.mars 18.00-19.00 1.-2. kl Aking ved skistuTa med akebrett Vidar Grongstad Bjørn Roger VikanJan Ove Brøndbo
  18.00-19.00 3.-4.kl Skiskyting Arnstein Røli Arnstein Kjøglum,Ann Hege Mjøsund